Drobečková navigace

Úvod > Služby > Kuchyně

Kuchyně

Kuchyňská linka je bezesporu nejdůležitější částí každé domácnosti. Současný trend kuchyňských linek poukazuje na jednoduché a snadno udržovatelné provedení.

Kuchyň

Dnešní nabídka materiálů tento trend plně podporuje. K výrobě kuchyňských linek využíváme české i zahraniční výrobce laminových i dýhovaných desek.

Pro náročnější klientelu nábytek lakujeme do vysokého lesku nebo naopak do hlubokého matu.

Zákazníkům, kteří mají požadavek na rustikální provedení kuchyňské linky, nabídneme kazetová dvířka z masivu s vhodnou povrchovou úpravou s možností volby odstínu mořidel a laku.

Základním vybavením moderní linky je tiché (tlumené) dovírání dveří, zásuvek a výklopů, které dodáváme od firmy Blum, Hettich a Kesseböhmer.


V nedávné minulosti se na trhu objevil prvek, který si u našich zákazníků našel velkou oblibu. Elektrické otevírání odpadkového koše využívá více a více našich klientů.

Moderním, ale hlavně praktickým doplňkem kuchyňské linky je lakované sklo mezi spodní a horní skříňkou. Nabízíme odstíny barev RAL vzorkovníku. Výhodou lakovaného skla oproti keramickým obkladům je jeho snadná údržba.

 

Mám zájem o zhotovení moderní kuchyně

 

Fotogalerie


 

Máte zájem o zhotovení moderní kuchyně? Napište nám.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů